fa-IR   English (United States)
 • صبافرین1
 • صبافرین2
 • صبافرین3
 • صبافرین4
 • صبافرین5
 • صبافرین6
 • صبافرین7
 • صبافرین8
 • صبافرین9
 • صبافرین10
 • صبافرین11
 • صبافرین12
 • صبافرین13

آخرین خبرها

ساخت انواع اینترکولر ،افترکولر و اویل کولر کمپرسورهای وارداتی

با توجه به پروسه سخت واردات و هزینه های ارزی بالای واردات دستگاههای اینترکولر ،افترکولر و اویل کولر کمپرسورهای اسکرو و توربینی وارداتی، این شرکت از 15 سال قبل نسبت به طراحی و ساخت اینترکولر و افترکولر کمپرسورهای مختلف از جمله اطلس کوپکو ،اینگرسول رند ،سامسونگ ، زیمنس و JOY اقدام نموده است که حاصل آن تحویل صدها دستگاه با کیفیت به شرکتهای پالایشگاهی ،پتروشیمی ،فولاد سازی ،نساجی ،شیمیایی و دارویی گردیده است که در صورت درخواست لیست شرکتها و تأییدیه های عملکرد آنها را می توانیم ارائه نمائیم.

 

تاریخ انتشار: چهارشنبه, آبان 19, 1400 | ادامه خبر...

تولید فین تیوب های طولی برای اولین بار در ایران

این شرکت برای اولین بار در کشور موفق به راه اندازی خط تولید فین تیوب های طولی (Longitudinal Fin Tube ) که در گرمایش سیالات با ویسکوزیته بالا کاربرد دارد ، شده است .

تاریخ انتشار: شنبه, آبان 24, 1399 | ادامه خبر...

اینترکولر و افترکولر کمپرسورهای هوای فشرده تیپ Centac شرکت اینگرسول رند

این شرکت برای اولین بار در ایران توانسته است ایرکولرهای مراحل 2,1 و 3( اینترکولر و افترکولر) کمپرسورهای هوای Centac اینگرسول رند را طراحی و ساخت نماید که دستگاه های مذکور عملکرد بهتر از نمونه خارجی دارند.
لازم به توضیح است که ایرکولرهای فوق الذکر بصورت آب خنک و Compact طراحی و ساخته شده اند و سطح تبادل آن ها با وجود فین های داخلی لوله ها (Copper High Fin) فوق العاده بالا است. ضمناً دستگاه های مذکور با گارانتی یکساله به مشتریان تحویل می شوند.

تاریخ انتشار: شنبه, آبان 10, 1399 | ادامه خبر...

اینترکولر توربو کمپرسورهای هوای فشرده تیپ TM4000-TM22000 شرکت سامسونگ

این شرکت برای اولین بار در ایران توانسته است اینترکولرهای توربو کمپرسورهای شرکت سامسونگ را با استفاده از لوله های مسی و فین پلیت های لووردار آلومینیمی و یا مسی با کیفیت بهتر از نمونه اصلی تولید نموده است.لازم به توضیح است که اینترکولرهای فوق الذکر بصورت آب خنک و با سطح تبادل بالا و بصورت Compact می باشند و با گارانتی یکساله به مشتریان تحویل می شوند.

 

 

تاریخ انتشار: شنبه, آبان 10, 1399 | ادامه خبر...

خرید و نصب یکدستگاه دریل CNC با سرعت 2500 دور در دقیقه

شرکت صبافرین اخیراً اقدام به خرید و نصب یکدستگاه دریل CNC با سرعت بالا (2500 دور در دقیقه) نموده است که قادر به سوراخکاری تیوبهای گرد تا قطر Ø1200mm و تیوب شیت های چهار گوش تا ابعاد 1200*2400 میلی متر و با ضخامت 100mm و با قطر سوراخکاری Ø 50mm و با تلرانس 0.05mm نموده است.

از مزایای دستگاه فوق سرعت عمل و دقت بالای دستگاه میباشد.

تاریخ انتشار: يکشنبه, آذر 18, 1397 | ادامه خبر...
  دسترسی سریع به گالری

  لیست محصولات
  کد مطلب : 7  |   تعداد نظرات: 0   |   تعداد بازدیدها: 10750   |   تاریخ درج: شنبه, مرداد 09, 1395   |   ساعت: 12:00 ق.ظ   |   منبع / نویسنده مطلب: مدیر محتوا

   

  یونیت هیتر


  يونيت هيترهاي صبافرين با استفاده از تجربيات 20 ساله و الهام گرفتن از استانداردهاي ساخت و استفاده از نظرات كارشناسي مهندسين و كارشناسان مجرب در 12 تيپ آبگرم و بخار توليد ميشوند كه با توجه به طراحي جالب آن از نقطه نظر زيبايي و راندمان حرارتي آن را جزء بهترين ها در كشور قرار داده است.
  -یونیت هیترها جهت گرمایش سالنهای صنعتی ، اماکن ورزشی ، انبارها ، استخرها ، پایانه های مسافربری و ... کاربرد دارد . ضمناً با افزودن ردیف لوله ها در کویلها میتوانیم از آنها جهت سرمایش نیز استفاده نمائیم .
  - یونیت هیترهای صبافرین از نقطه نظر زیبایی بدنه ، جزء بهترین ها میباشد .
  - با قرار دادن دمپرهای ایرفویل ( Air Foil Louvers ) میتوانیم پرتاب هوا را تا حدود دو برابر افزایش دهیم .
  - با توجه به تکنولوژی پیشرفته در ساخت کویل یونیت هیتر ها ،  بالاترین راندمان در آنها ایجاد میگردد .
  - الکتروموتورهای یونیت هیترها اکثراً از مارک معتبر موتوژن میباشد .
  بدنه : (CASING)
    ●
  بدنه يونيت هيتر از بهترين نوع فولاد در زمينه توليد لوازم خانگي (ST14) و با استفاده از قالب ها و فيكسچرهاي مخصوص ساخت شده است . قطعات بدنه دستگاه در يك خط اتوماتيك پس از عبور از مسير چربي زدايي، فسفاتينگ و آب كشي از داخل كوره خشك كن رد شده و خشك ميگردد و سپس با رزين ملامينه الكيدي (رنگ پودري) بصورت الكترواستاتيك پوشيده شده و در داخل كوره 200oCپخت ميشود.
  جهت جلوگيري از انتقال ارتعاشات از الكتروفن به Fan Cowl و بدنه و به حداقل رسانيدن ارتعاش دستگاه ، ساپورت جداگانه اي جهت نصب الكتروموتور در نظر گرفته شده است كه باعث بدون ارتعاش بودن يونيت هيترهاي صبافرين ميگردد.
   
  كويل : (Heating Coil)

    ● كويل يونيت هيتر آبگرم از لوله مسي بقطر "5/8 ø و با ضخامت جداره 0.635mm و فين مصرفي از نوع تخت (Fin Plate) آلومينيمي و با تراكم 12 فين در هر اينچ ساخته ميشود.  فين ها در دستگاه فين پرس تمام اتوماتيك تهيه شده و Hair Pin هاي مسي در دستگاه لوله خم كن C.N.C تهيه گرديده و اتصال لوله هاي مسي به فين هاي آلومينيمي در دستگاه اكسپندر عمودي NC انجام ميگيرد.
    ● كويل در يونيت هيترهاي بخار از لوله مسي بقطر "5/8 ø با ضخامت جداره  1mm و يا لوله كربن استيل بدون درز"5/8 ø با ضخامت جداره1.5mm و از ماتريال ASTM-A-179 و فين تخت  (Fin Plate) آلومينيمي ساخته ميشود.
  ضمناً با توجه به سطح حرارتي پائين و اتصال ناقص لوله هاي فين دار اسپيرال از آنها به هيچ وجه در ساخت كويلهاي يونيت هيتر استفاده نميشود.
    ● بر حسب سفارش از لوله هاي استينلس استيل در ساخت كويل استفاده ميشود.
    ● كويلهاي آبگرم پس از ساخت تحت فشار 10 بار و كويلهاي بخار تحت فشار 30 بار تست هيدروليكي ميشوند.
  لازم به توضيح است بغير از مدل 200 كه داراي كويل سه رديفه است بقيه مدلها داراي كويل دو رديفه ميباشند.
   
  الكتروموتور : (Electro Motor)

    ● الكتروموتورهاي مصرفي در يونيت هيترهاي صبافرين اكثراً دو دور تك فاز (900 و 1400 دور دردقيقه) ساخت كارخانه موتوژن ميباشد كه از كيفيت بالايي برخوردار است ولي بر حسب سفارش از الكتروموتورهاي سه فاز و يا الكتروموتورهاي ضد انفجار (در محيط هايي كه احتمال وجود گازهاي قابل انفجار وجود دارد) استفاده ميشود.
  پروانه : (Fan)
    ●
  پره هاي پروانه بكار رفته آلومينيمي به ضخامت 1.5mm و نافي (HUB)  از ورق فولادي به ضخامت 2.5mm ميباشد. پروانه از نظر استاتيكي و ديناميكي كاملاً بالانس ميگردد ضمناً پروانه طوري طراحي شده است كه مصرف برق آن فوق العاده پائين ميباشد.
   
  دمپر: (Deflection Louvers)

    ● يونيت هيترهاي صبافرين داراي دمپرهاي قابل تنظيم با پروفيل مخصوص فولادي بوده كه ميتوان آنها را طوري تنظيم نمود كه بتوان هواي گرم را به محل مورد نياز هدايت نمود.
    ● در محل هايي كه نياز به پرتاب بالا وجود دارد از دمپرهاي مخصوص و با اهرم هاي قابل تنظيم وبصورت (Air Foil) ميتوان استفاده نمود كه ميتواند پرتاب را حتي تا دو برابر پرتاب دمپرهاي معمولي رسانيده و راندمان حرارتي يونيت هيترها را بالا برد كه اين نوع دمپر بر حسب سفارش بر روي يونيت هيترها قرار داده ميشود و عملكرد آن بشرح ذيل ميباشد :
    ● با قراردادن دمپرهاي فوق، جريان هوای هدایت شده ایجاد و باعث افزایش مقدار هوای خروجی از یونیت هیتر وکاهش درجه حرارت متوسط آن میگردد و آن نيز باعث بالا رفتن پرتاب(Throw)يونيت هيتر و همينطور استفاده بهينه از انرژي و مطبوع بودن درجه حرارت محيط ميگردد.
    ● مدل و فرم خاص دمپرها باعث كشش هواي اطراف دمپر بطرف هواي گرم خروجي از دمپر مخصوص يونيت هيتر گرديده (شکل1) و آن نيز باعث افزايش مقدار هوا و كاهش درجه حرارت و بالا رفتن پرتاب ميگردد.
   
  سه شكل زيرين گوياي استفاده بهينه از انرژي در يونيت هيتر با دمپر مخصوص ميباشد :

   

  شکل (1) فلوی هوای خروجی از یونیت هیتر با دمپر مخصوص

   

   

  شکل (2) جریان هوای تولیدی بوسیله یونیت هیتر با دمپر مخصوص

   

  شکل(3) جریان هوای تولیدی بوسیله یونیت هیتر با دمپر معمولی

       

  نام گذاري:
  تنوع مدل يونيت هيترهاي اين شركت با استفاده از اعداد وحروف بشرح ذيل مشخص ميگردد:


  سيستم لوله كشي يونيت هيتر افقي و عمودي :
  ● نحوه لوله كشي يونيت هيترها ذيلاً مشاهده ميشود. انتخاب درست بر اساس نحوه كارآنها و موقعيت قرار گرفتن منبع تغذيه تعيين ميگردد. اندازه لوله ، شير فلكه ،‌ تله بخار ، صافي و ساير تجهيزات بايستي بر اساس استاندارد ASHRE و اطلاعات كارخانه سازنده تعيين شوند.
  بهترين كار كمك گرفتن از مهندس مجرب در اين رابطه است كه بتواند سايز واندازه تجهيزات مورد نياز را تعيين نمايد و از مشكلات احتمالي در آينده بكاهد.

  ارتفاع نصب و پرتاب يونيت هيتر:
    ● جدول زيرين بر اساس درجه حرارت ورودي هوا  ( 16oC ) و درجه حرارت آب گرم ورودي به كويل برابر 90oC و خروجي از كويل  80oC تهيه گرديده است . يونيت هيترها را بايستي طوري آرايش داد و چيدمان كرد كه هواي گرم خروجي بتواند مناطق مورد نياز را پوشش دهد ضمناً پرتاب هوا در محيط عاري از وزش هاي ديگر محاسبه شده است.


  a) یونیت هیتر افق زن :


  b) یونیت هیتر عمود زن :

   

  Share نسخه مخصوص چاپ

  ارتباط آنلاین با مدیر محصول
  مدیر این محصول در حال حاضر روی خط نیست مدیر این محصول در حال حاضر روی خط نیست
  نام شما : 

    • +5000 مشتری
    • +15 سابقه فعالیت
    • +50 نمایندگی
    • 10 گواهینامه
    نام
    نام خانوادگی
    ایـمیل

    ذخیره اطلاعات


     
     
     
    ثبت نام فراموشی کلمه عبور؟